закрыть
акція під покриття гель-лаком
Акція "All inclusive"
Замовити зворотній дзвінок

SPA-процедури

2597_r_8792SPA-процедури — це вершина манікюрного та педикюрного мистецтва, яка поєднується із задоволенням, як і все з приставкою «SPA». Зміст SPA безпосередньо залежить від фантазії майстра, в арсеналі якого є безліч засобів для того, щоб привести в порядок не тільки Ваші нігті та шкіру, але і Вашу внутрішню гармонію. Як правило, SPA включає в себе зволоження шкіри, скрабування (пілінг), масаж, насичення шкіри масками, сироватками та особливими кремами. Це завжди задоволення і приємні відчуття.

Перш ніж приступити до процедури SPA-манікюру/ педикюру, наш досвідчений майстер нігтьового сервісу уважно розгляне Ваші руки/ноги і оцінить стан шкіри, кутикули і нігтьових пластин. Складаючи SPA-програму по догляду за руками/ногами, майстер врахує індивідуальні особливості і проблеми, а також Ваші побажання.

Тривалість процедури SPA-манікюру/педикюру близько 2-3 годин. Ми б порекомендували робити цю процедуру один раз в три-чотири тижні. Результат роботи досвідченого майстра видно відразу після процедури: доглянуті руки чи ноги, гладка шкіра, акуратно оброблені і покриті лаком нігті.

Методика виконання SPA — процедур:

 1. Знімаємо залишки старого лаку.
 2. За допомогою пилочки надаємо потрібну форму нігтям (НІКОЛИ процедуру не проводимо на вологих нігтях — це може привести до їх розшарування). Використовуємо пилочки гумової або картонній основі, залізні пилки — це вчорашній день. Якщо у вас міцні нігті, то скористаємося інструментом пісочного або сапфірового видів. Якщо ви не можете похвалитися міцними нігтями, будемо використовувати в роботі дрібнозернисті пилки напівкруглої форми з буферною зоною, які відшліфують ніготь і збережуть його структуру.
 3. Розм’якшуємо кутикулу і зм’якшуємо шкіру спеціальним засобом, що входить в набір для SPA
 4. Попередня обробка кутикули. Використовуються спеціальні засоби для подальшого розм’якшення і часткового видалення кутикули
 5. Видалення кутикули. Можна використовувати як класичний, так і європейський методи
 6. Поверхневий пілінг. Наноситься засіб, який проводить поверхневе відлущування ороговілих (старих) клітин шкіри і готує шкіру для глибокого пілінгу
 7. Глибокий або хімічний пілінг. На цьому етапі наноситься на шкіру рук препарат, який відповідає за хімічний пілінг і протягом 2 — 3 хвилин масажними рухами втирається.
 8. Для посилення процесу відлущування можна зробити парафінотерапію на 20 хвилин
 9. Масаж і глибоке зволоження. За допомогою спеціального засобу робиться масаж. На цьому етапі відбувається, склеювання лусочок шкіри ( «шліфування»), надання шкіри еластичності і гладкості. Компоненти, що входять до складу препарату чинять захисну функцію на шкіру, створюючи тонку плівку, яка утримує вологу на поверхні шкіри, відбувається високоякісне зволоження
 10. Надаємо здоровий блиск, поверхні нігтя полірувальником
 11. При бажанні можна покрити нігті зміцнюючим, лікувальним засобом, кольоровим лаком або гель-лаком.

Спа-маникюр-3! Переваги SPA

 • SPA — це комплексний догляд, що включає в себе високоякісне зволоження і пом’якшення рук чи ніг, м’який, але ефективний пілінг, живлення шкіри натуральними вітамінами і керамідами
 • SPA — це перенесення з буденності в світ розкоші і блаженства. Це елітна процедура, яка дозволяє зробити будь-які руки доглянутими. Ароматерапевтичні аромати надають манікюру вишуканість і неповторність.

! Недоліки SPA-манікюру

 • відчутно за ціною
 • довго за часом