закрыть
акція під покриття гель-лаком
Акція "All inclusive"
Замовити зворотній дзвінок

Незручне взуття, підбори, синтетичні шкарпетки і колготи, велике навантаження на стопу при ходьбі — все це не дуже добре позначається на стані ніг. В результаті з’являються такі неприємні симптоми, як натоптиші, мозолі, пітливість або сухість шкіри, тріщини, врослі нігті, втому ніг.

Педикюр це процедура догляду за шкірою стоп, нігтьовою пластиною і кутикулою, яку рекомендовано робити не тільки в разі виникнення будь-яких з вищеописаних проблем, але і для їх профілактики. Педикюр в студії Альони Перегудової виконується досвідченими фахівцями з використанням сучасного обладнання і високоякісної професійної косметики.

Після процедури педикюру Ваші стопи стануть м’якими, дуже приємними на дотик. Нігтьові пластини будуть вирівняні, їм нададуть потрібну форму, видалять кутикулу, повернуть здоровий блиск. Також нігті на ногах можуть бути укріплені біогелем, акрілом чи гель-лаком.

По завершенню педикюру можна нанести кольорове покриття на нігті. Варіантів покриття існує безліч. Можливо зробити френч-педикюр чи креативний нейл-дизайн.

Якщо Ви маєте в своєму розпорядженні достатню кількість часу і хотіли б трохи побалувати свої ніжки, то можете скористатися процедурою SPA-догляду з масажем.

Прайс на педикюр

Н/П Назва процедури Вартість, грн.
1 Педикюр класичний, комбінований з використанням фруктових кислот 150
2 Педикюр апаратний 200
3 Покриття нігтів гель-лаком на ніжках 130
4 Зняття гель-лаку 40
5 Видалення стержньового мозоля 25 / шт.
6 Обробка та лікування тріщин на стопах ніг 25 / шт.
7 Обробка та лікування хворого нігтика 30 — 50
8 Парафінотерапія ножки 120
9 SPA процедура ножки 80
10 Покриття лаком френч ножки 50