закрыть
акція під покриття гель-лаком
Акція "All inclusive"
Замовити зворотній дзвінок

БЕЗПЕКА.

Ми відповідально ставимось до своєї роботи і турбуємось про ваше здоров’я. Ми проводимо дезінфекцію і стерилізацію дотримуючись всіх правил гігієни і стерилізації інструментів. Перед застосуванням, інструменти проходять всі 3-и етапи дезінфекції. А саме: очистка, дезінфекція і стерилізація.
Очистку інструментів ми проводимо в ультразвуковій ванночці яка очищає важкодоступні і сильно забруднені поверхні швидко і глибоко. Очищення ультразвуком більш ефективне і швидке, ніж ручне, так як з поверхні видаляються відкладення, які можуть вступати в хімічну реакцію. Також ультразвукова очистка виключає утворення аерозолів з мертвих мікроорганізмів, феномен, викликаний щіткою.
Дезінфекцію ми проводимо шляхом занурення інструменту в дезінфікуючий розчин Сурфаніос. Засіб активний відносно: БАКТЕРІЙ (в тому числі — мікобактерій туберкульозу, збудників особливо небезпечних інфекцій), вірусів (в тому числі — збудників парентеральних гепатитів, ВІЛ, поліомієліту, герпесу, респіраторних і ентеровірусних інфекцій, свинячого (A H1N1) і пташиного (H5N1 ) грипу), грибів (в тому числі — роду Кандида, Дерматофітон, цвілевих грибів).
Після очистки і дезінфекції ми стерилізуємо інструмент в кварцовому стерилізаторі. Який під дією високої температури ( 170 °C ), знищує спори мікробів.
Весь стерилізований інструмент ми зберігаємо в спеціальних боксах, для виключення повторного зараження.
Також у нас на кожного клієнта заводиться індивідуальна пилочка та насадки для апаратного педикюра в цілях вашої безпеки. Вони зберігаються в індивідуальних конвертах.

дизінфекція

КВАЛІФІКАЦІЯ.

Nail studio by Alyona Peregudova завжди слідкує за новинками індустрії краси. Наші майстри регулярно підвищують свій рівень знань, тому всі світові тренди і тенденції до ваших послуг.

ПОКЛИКАННЯ.

Наша робота – це наше хоббі, ми цим живемо, тому якість і неперевершені дизайни вам гарантовані.

ЯКІСТЬ.

В своїй роботі, ми використовуємо лише якісні матеріали відомих світових брендів: Atica, Trina, СND, EzFlow,  Kodi Professional,  Komilfo, Salon Professional, Gelish Harmony, F.O.X, For You,, та ін.